10699.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet szoborral. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 30,5x23,5 cm