10507.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Elegáns bécsi enteriőr, 1944. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa kereteben, 30,5×42,5 cm.