10537.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Dömök jelzéssel, XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Udvar, 1914. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 42×29,5 cm