10877.
411. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Országos Gumiipari Vállalat, Bp., újévi üdvözlőlapja részeként, fedlap hiányzik.