2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
May Károly: Kaiman kapitány. Fordította: Faragó László. Bp., é.n., Uránia. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.