Books: History

Number of items: 128

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+1 p. Az oldalszámozáson belül LXIV képtáblával, rajtuk gazdag képanyaggal. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Nagyon gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító gerincén kis sérüléssel, kis hiánnyal.
15651.

2 000 HUF
Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói dúsan aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés,kissé kopott borítóval.
15652.

3 000 HUF
15653.

1 200 HUF
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, címlap firkált.
15654.

6 000 HUF
15655.

7 000 HUF
18,92
20,59
15656.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Horváth Zoltán: Teleki László I-II. Bp., 1964. Akadémiai Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval Csak 750 pld!
15657.

5 000 HUF
Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
15658.

3 800 HUF
10,27
11,18
15659.

5 000 HUF
A koronázási jelvények okmányai. Szerk.: Szvitek Róbert József, Tóth Endre. Bibliotheca Humanitatis Historica. Bp., 2003., Magyar Nemzeti Múzeum. Készült 600 példányban. Kiadói papírkötés.
15660.

1 400 HUF
Wildgans, Lilly: Vorfahren Die Geschichte der Famiile Wildgans. Wien, 1936. 98p + 41 t Kiadói kissé sérült papírkötésben
15661.

2 400 HUF
Ábrahám Ferenc-Kussinszky Endre (szerk.): A Szálasi-per. A vád, a vallomások és az ítélet. Szálasi, Szőllősi, Csia, Gera, Vajna, Beregfy, Kemény bűnügyének főtárgyalása és az ítélet. A Magyar Országos Tudosító és a Magyar Távirati Iroda hivatalos kiadásaiból. Bp., 1945, Híradó Könyvtár, 191+1 p. Kiaói papírkötés, minimális sérüléssel
15662.

2 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF