Books: History

Number of items: 128

Gyöngyössy János: Székely templom erődök. Kiadói papírkötésben. Bp., 1994. Corvina
15663.

2 000 HUF
Oláh György: Őrvezetőből diktátor. Hitler forradalma. Szamizdat reprint kiadás. Bp., Stádium 32p.
15664.

1 600 HUF
Beniczkyné Bajza Lenke: Leányok tükre. Nagy magyar nők élete. Nagy magyar nők élete. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Demeczkyné Volf Irma rajzaival. 5 egészoldalas képtáblákkal. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált kissé kopottas félvászon-kötésben, laza fűzéssel, egy kijáró táblával, volt könyvtári példány, érsekújvári bélyegzéssel.
15665.

1 000 HUF
Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
15666.

1 800 HUF
Vékony Gábor: A székely írás. Bp., 2004. Nap. Kiadói kartonálásban
15667.

2 000 HUF
Ulrich Schmid: Walhalla. Bücherei für vaterländische Geschichte, Kunst und Kulturgeschichte. Erster Band. Begründet und herausgegeben unter Mitwirkung von Historikern und Künsterln von Dr. - -. München, 1905, Georg D. W. Callwey. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15668.

2 000 HUF
Miranda Twiss: A világ leggonoszabb emberei. Ford.: Kocsis Péter. Bp., 2007., Gabo. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15669.

2 000 HUF
Vuray György (szerk.): Vitéz nagybányai Horthy Miklós élete képekben. Bp., 1993, Faktor. Kiadói papírkötés, borítóm és előzéklapon ázásnyommal.
15670.

1 600 HUF
Déri Ernő-Pataki László: Az ellenforradalom Miskolcon. Bp., 1957., Kossuth, 69+3 p. Kiadói kissé kopott papírkötés.
15671.

1 600 HUF
Az Ellenforradalom támadása a néphatalom ellen Pest megyében. Bp., 1957 Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
15672.

1 600 HUF
A magyar történelem képeskönyve. Szerk.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, leventének szóló ajándékozási sorokkal, X. ker. 19. sz. Levente Egyesület Ganz és Társa Rt. Waggongyára bélyegzéssel, valamint az utolsó lapon a Kir. M. Egyetemi nyomda bélyegzésével.
15673.

A magyar történelem képeskönyve. Szerk.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, leventének szóló ajándékozási sorokkal, 'X. ker. 19. sz. Levente Egyesület Ganz és Társa Rt. Waggongyára" bélyegzéssel, valamint az utolsó lapon a Kir. M. Egyetemi nyomda bélyegzésével.

1 400 HUF
Hajnóczy J. Gyula: Pannónia római romjai. Bp., 1987., Műszaki. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15674.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF