1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, egy kijáró lappal.