11273. 410. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 400 HUF
0 HUF
Hollóházi likőrös pohár 6db, dobozban, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, aranyozott Csepel Művek monogram, m:4,5cm
Photo of the item taken by : karap_norbert