11369. 410. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
15
0 HUF
6 db japán, vintage, lithophane gésa fejes mokkás csésze, tojáshéj porcelán, kézzel festett, aranyozott, jelzett, apró kopásnyomokkal, alj d:10cm, csésze m:5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras