12968.
410. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1960 Budapesti közgyűlés, vintage fotó, jelzés nélkül, paszpartuban, fotó kopott, kissé sérült, 23×29,5 cm