1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Fonyódi felüljáró, 1962. Ceruza, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 21x29,5 cm