10137. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
0 HUF
Kádár Béla (1877-1956): Aktok fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett számozott (10/100), 23,5x30,5 cm. Aláírt hagyatéki bélyegzővel,
Photo of the item taken by : nagy_andras