10486.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, Miséről távozók. Olaj, vászon, sérült, dekoratív sérült keretben. 80x60cm