10422.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Mészöly L jelzéssel: Balatoni látkép, háttérben a Badacsony, 1974. Olaj, farost. Sarkaiban kissé sérült keretben. 14,5x17,5 cm