1 800 HUF
10
dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stampfel. Kiadói egészvászon kötésben, színezett lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal