1 200 HUF
Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Bp., é.n., Palladis Rt., 192 p. Nemes Mihály rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.