1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Baktay Ervin: Die Kunst Indiens. Bp., é.n., Terra-Verlag, 494 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, fakó borítóval.