https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 191
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2381399
16747
410
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
2446284
16748
410
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 1989, Polygon. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos bortóval, de belül jó állapotban. Reprint.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2446342
16749
410
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg (főleg fekete-fehér) képpel illusztrált. Kiadói kopott és foltos egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2506669
16750
410
0
5000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Művészet Kiskönyvtára sorozat 13 kötete Ferenczy Béni, Szervátiusz Jenő, Vedres, Szöllősi, Martyn, Szinyey. Goldman, Borsos, Vida, Beck, Csorba, Lőcsei, Izsó
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2523236
16751
410
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lapokkal.
Starting price:
1 800 HUF
2410016
16752
410
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Expositio II. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2008, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2505758
16753
410
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fényképezéssel kapcsolatos könyvek, 2 db: Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1981, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). 2. kiadás.Papírkötésben, jó állapotban.+ Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. 155 rajzzal és 25 fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt, tollal írt szöveg van az első oldalon.
Starting price:
1 000 HUF
2543342
16754
410
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kortárs magyar szobrászok és éremművek. hn., én., nyn. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498279
16755
410
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ár&ás: Plakátok. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
2345367
17003
410
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Anton Molnár: Gefrodinspex-Jegyzetek. Bp., 2002, Molnár György kiadása. Ford.: Kis Zsuzsanna. Anton Molnár , Sándor Katalin fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2329326
17005
410
0
5000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hudra Klára: Gerber Pál. Dorottya könyvek 2. Bp, 2003, Ernst Múzeum Kht. Papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2324234
17006
410
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói néhol foltos egészvászon-kötés. Kiadói szakadt papír védőborítóban.
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment