12562.
410. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1954 2x2 néha 5 (filmoperett). Második könyv. Írta: Kovács Dénes és Vajda Albert, zene: Fényes Szabolcs. Forgatókönyv, gépirat. Magyar Filmgyártó Vállalat, 193 p. Kissé sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, néhány lap kijár.