11643. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett,hibátlan, m: 7,5 cm, madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm, bonbonniere, kézzel festett, kopott, d:10 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert