11512. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
36 000 HUF
0 HUF
Német ovális, fali dísztányér pár, fajansz, öblében relief, színesen festett jelenet, enyelgés, udvarlási jelenet. Sérült, restaurált. Jelzett. 44x35 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf