11506. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
80 000 HUF
17
0 HUF
Antik Herendi Gödöllő mintás tejes kanna, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 6,5 cm, d: 12 cm. XIX. század második fele.
Photo of the item taken by : nagy_andras