11508. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
80 000 HUF
26
0 HUF
Antik Herendi Gödöllő mintás teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, apró gyári tűzrepedéssel, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 16 cm. XIX. század második fele.
Photo of the item taken by : nagy_andras