11620. 409. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
2 db Zsolnay porcelán tálka, ovális alakú, virág illetve pillangó mintás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d:11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert