4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Würtz Ádám (1927-1994): Deák-Ébner Lajos után. Rézkarc, papír, jelzett dúcon, körbevágott, üvegezett sérült keretben 36,5x27,5 cm