10672. 409. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Varga István (?-?): Cigány lány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 34,5x23,5 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf