11243.
409. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ősz Dénes (1915-1980): B.U.É.K. Rézkarc, papír, jelzett. Ősz Dénes autográf aláírásával, 9,5x6 cm