Engravings

Number of items: 70

cca.1901. cca. 100 db Metszet (Verlag Von Rich. Bong Berlin) Art Nouveau Moderne Kunst mappából szecessziós festmények reprodukciói ( Josef Straka (osztrák, 1864 - 1946): A hozzájárulás , 1897 - 1897, Sophie Koner ( 1855-1929): Kis gyerek stb. cca. 42x31cm (Bordó, kopott mappában)
11314.

cca.1901. cca. 100 db Metszet (Verlag Von Rich. Bong Berlin) Art Nouveau 'Moderne Kunst' mappából szecessziós festmények reprodukciói ( Josef Straka (osztrák, 1864 - 1946): A hozzájárulás , 1897 - 1897, Sophie Koner ( 1855-1929): Kis gyerek stb. cca. 42x31cm (Bordó, kopott mappában)

5 000 HUF
Az Augsburgi dóm déli oldala, 1853 körül. Litográfia, papír, J. Ringler1s lith. Kunst Anstalt Augsburg. Foltos, sérült. 42×50 cm
11315.

2 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, 50 db, technikai ábrák és illusztrációk a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x31cm.
11316.

2 000 HUF
Vegyes budapesti épülete tétel, 5 db, ( Magyar színház, Mátyás templom, Budai református templom, Iparművészeti múzeum, Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium stb.) a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
11317.

800 HUF
Vegyes építészet tétel, 28 db, ( Kína, Japán, Román, Egyiptom stb.) a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
11318.

2 000 HUF
Vegyes érme tétel, 5 db, (Magyar érmék, Árpádházi, Vegyesházi stb.) a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
11319.

800 HUF
Vegyes szobrászat tétel, 8 db, a Pallas Nagylexikonból, cca. 24x30cm.
11320.

800 HUF
1683 Joann Ulrich Kraus (1655-1719): Amalia von Degenfeld (1647-1683), Elisabeth Charlotte pfalzi hercegnő, Maximilian von Degenfeld báró felesége szobalánya. Üvegezett sérült keretben. Kopott, apró sérülésekkel. 31,5x20cm / Grafik aus dem Klebeband Nr. 2 der Fürstlich Waldeckschen Hofbibliothek Arolsen Motiv: Amalia von Degenfeld (1647-1683), Kammerfräulein der Prinzessin Elisabeth Charlotte von der Pfalz, Ehefrau des Freiherrn Maximilian von Degenfeld.
11321.

10 000 HUF
27,03
29,41
1800-1899 Anthony van Dyck (1599 - 1641) után Johann Friedrich Vogel: Maria Luisa de Tassis hercegnő portréja. 38,4 x 29,5 cm. Üvegezett kopott keretben.
11322.

8 000 HUF
1745. Breitenfeldi csata 1642-ben (Eigentliche Abbildung des Haupt Treffens zwischen den Kays. und Schwedischen Armeen den 23 Octobr. und 2. Nouemb. 1642 bey Leipzig geschechen). Caspar Merian (1627-1696) rézmetszete Gottfried Krónikájából, 1745, 28 x 37,5. Az 1642. október 23-i és november 2-i csatát mutatja madártávlatból. Üvegezett keretben, hajtásokkal, foltokkal.
11323.

1745. Breitenfeldi csata 1642-ben ("Eigentliche Abbildung des Haupt Treffens zwischen den Kays. und Schwedischen Armeen den 23 Octobr. und 2. Nouemb. 1642 bey Leipzig geschechen"). Caspar Merian (1627-1696) rézmetszete Gottfried Krónikájából, 1745, 28 x 37,5. Az 1642. október 23-i és november 2-i csatát mutatja madártávlatból. Üvegezett keretben, hajtásokkal, foltokkal.

3 000 HUF
26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF