Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 201

Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12
30841.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1
30842.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1

3 400 HUF
9,19
10,00
Bognár György (1944-) 1998. 150 éves a magyar népképviselet Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30843.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Bognár György (1944-) 100 éves a Magyar Közgazdasági Társaság / Gróf Széchenyi István Ag emlékérem dísztokban (10g/0.500/30mm) T:1- (PP)
30844.

Bognár György (1944-) "100 éves a Magyar Közgazdasági Társaság / Gróf Széchenyi István" Ag emlékérem dísztokban (10g/0.500/30mm) T:1- (PP)

1 200 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. IX. Országos Csokonai Színjátszónapok - Csurgó 1984 egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (81mm) T:1-
30845.

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "IX. Országos Csokonai Színjátszónapok - Csurgó 1984" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (81mm) T:1-

16 000 HUF
43,24
47,06
Borsos Miklós (1906-1990) 1995. Eötvös József Kollégium 1895 / ...Annak a tanárnak tanulói haladnak igazán aki maga is halad - Eötvös Lóránd kétoldalas öntött bronz érem (82,5mm) T:1  Hungary 1995. Eötvös József Collegium double-sided cast bronze medallion. Sign.: Miklós Borsos (82,5mm) C:UNC
30846.

Borsos Miklós (1906-1990) 1995. "Eötvös József Kollégium 1895 / '...Annak a tanárnak tanulói haladnak igazán aki maga is halad' - Eötvös Lóránd" kétoldalas öntött bronz érem (82,5mm) T:1 Hungary 1995. "Eötvös József Collegium" double-sided cast bronze medallion. Sign.: Miklós Borsos (82,5mm) C:UNC

16 000 HUF
43,24
47,06
Bozó Gyula (1913-2004) ~1990. Gr. Széchenyi István (1791-1860) 1991. Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől peremen jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (33,62g/0.925/42,5mm) T:1- patina
30847.

Bozó Gyula (1913-2004) ~1990. "Gr. Széchenyi István (1791-1860) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (33,62g/0.925/42,5mm) T:1- patina

8 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Br emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis kopás
30848.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis kopás

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől (2xklf) bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30849.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Gróf Széchenyi István születése 200. évfordulója emlékére / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől" (2xklf) bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Magyar Köztársaság Országgyűlése (2x) bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (42,5mm) + Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament (2x) ezüstözött és aranyozott bronz emlékérem pár (42,5mm) + Magyar Köztársaság Országgyűlése ezüstözött emlékérem (60mm) + Andrássy Kurta János (1911-2008) A Magyar Népköztársaság Országgyűlése - Budapest kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1- (eredetileg PP)
30850.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" (2x) bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" (2x) ezüstözött és aranyozott bronz emlékérem pár (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (60mm) + Andrássy Kurta János (1911-2008) "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése - Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1- (eredetileg PP)

6 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Gasztro Kódex Bt. kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
30851.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gasztro Kódex Bt." kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-

1 400 HUF
Búza Barna (1920-2010) 1961. XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961 Br emlékérem (51mm) T:1-
30852.

Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (51mm) T:1-

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF