15082.
409. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. A borÃtót és a cÃmlapot Zádor István (1882-1963) tervezte. Kiadói festett, Leszik-féle egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borÃtóval.