Books: Travelling, Local History

Number of items: 207

15132.

2 400 HUF
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Az előszót írta: Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. köt. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 97+8 p.+ CLX+5 t. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott, foltos borítóval és gerinccel.
15133.

2 000 HUF
lllés Andrea - Karádi Ilona: Nemzeti emlékhelyeink. Várak, nevezetes épületek, történelmi emlékhelyek. Bp., 2008., Mérték. Kiadói kartonált papírkötés.
15134.

1 600 HUF
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és kötéssel, helyenként kissé foltos.
15135.

1 800 HUF
Mánfai György-Pap Norbert: Az Atlantikum világa. Pécs,2004,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15136.

1 800 HUF
Looking at Paris. Paris, 1973, Hachette. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés.
15137.

1 400 HUF
Hugues Demeude, Thierry Perrin: Portugália. Ford.: Benczédi Magda. Benedikt Taschen Verlag GmbH-Vince Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15138.

1 600 HUF
Üzenet Erdélyből. A III. évezred. Szerk: Gubcsi Lajos. Köpeczi Béla bevezetőjével. Művészeti szerkesztő: Szántó Tibor. Képszerkesztő: Korniss Péter. Bp., 2000, GL-4 Pénzügyi Tanácsadó Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, a borítón fém plasztikával, aláhúzásokkal. Számozott, 394. számú példány.
15139.

1 600 HUF
Gyergyó-Szent-Miklós Pilanatok. Szerk.: Madaras Csaba. Bp., én., Nemere-Print. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15140.

1 800 HUF
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. Adentől Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel, 8 lap kijár (a 16. oldalig.)
15141.

1 400 HUF
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a Trianon előtti és Csonka-Magyarország kijár.
15142.

1 400 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, térképmelléklet nélkül. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói kartontokban.
15143.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF