Books: Travelling, Local History Number of items: 207
2443776
15108
409
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 000 HUF
2374382
15109
409
Other collectibles
Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2400769
15110
409
Other collectibles
Szerk.: Cseh Gyula, Mikó Imre. Utazások a régi Európában. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2414875
15111
409
Other collectibles
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
2218486
15112
409
Other collectibles
2 400 HUF
2280369
15113
409
Other collectibles
2522414
15114
409
Other collectibles
Gönczi Ferenc: Somogyi gyermekjátékok. A Dunántúli Tudományos Intézet Kiadványai 12. Kaposvár, 1949., Kultúra Könyvnyomda, 103 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy-két kissé foltos lappal.
5 000 HUF
2516172
15115
409
Other collectibles
Orosháza története. Szerk.: Nagy Gyula. Orosháza, 1965., Orosháza Város Tanácsa VB., 967+1 p.+106+1 (fekete-fehér képtáblák) t.+3 (táblázatok) t. + 2 (kétoldalas térkép-mellékletek) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban. +
Orosháza néprajza. Szerk.: Nagy Gyula. Orosháza, 1965., Orosháza Város Tanácsa VB.,783+1+1 p.+71 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló számlával.
3 600 HUF
2534475
15116
409
Other collectibles
Branczik Márta - Demeter Zsuzsanna: Budapesti építkezések állomásai. Bp., 2007, Fekete Sas - BTM - Terézvárosi Művelődési Közalapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
4 000 HUF
2542612
15117
409
Other collectibles
Dr. Joseph Lauterer: Japan. Das Land der aufgehenden Sonne einst und jetzt. Leipzig, é.n., Verlag von Otto Spamer. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva, egy kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
4 000 HUF
2534772
15118
409
Other collectibles
4 000 HUF
2513224
15119
409
Other collectibles
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035