1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Andersen: A csúf kis kacsa és más mesék. Ford.: Bíró Sándor. Bp., én., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült, szétvált kötéssel, javított elülső szennylappal, érsekújvári bélyegzéssel.