3 600 HUF
6 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Dobosi Pécsi Mária: Viharmadár, Bácskay Emil: A Világpusztító, Laczkó Márta: Maris, Dobosi Pécsi Mária: Ida, Ego: Tesszából Terka lesz. 4 db kiadói kartonált papírkötésben, 2 db átkötve, vegyes állapotban, részben sérült.