1 200 HUF
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp., 1943, Officina. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.