Tétel

3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD

Description:

Vegyes könyvtétel, 9 db: Oábdovics J. Gyula: Numerikus módszerek és programozásuk. Bp., 1977., Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.; Marafkó Imre: Biztonságos gépjárművezetés, Bp., 1969, Almássy Tibor: Az autóvezetés mesterfogásai, Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó, Owner's Manual. Különböző kötésben, változó állapotban.; Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt, a lapok kopottak.; Drapál János: Egy élet a motorsportért. Szerk.: Vörös János. hn.,én., Honvéd Petőfi Sport Egyesület. Kiadói papírkötés, a borító és a gerince kicsit meg van törve.; 1931 Magyar Tanítók Évkönyve. 1930-1931. Szerk.: Bene Lajos, és Berwaldszky Kálmán. Bp., 1931, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.; [Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1926], Franklin, 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lap és a szennylap részben laza, részben elvált a kötéstől, a térkép hiányzik.; Fritz Rumpf: Der Mensch und seine Tracht, Berlin, én., Verlagsbuchhandlung, Kartonált papírkötés, jó állapotban.; Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára: Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.; Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p. Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.; Emlékirat az iparfejlesztésről, Bp., 1904, kn. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.;

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras