3 000 HUF
15
[Aurelius Augustinus (354-430)]: Szent Ágoston vallomásai I-II. kötet. (I. kötet: I-V. könyv, II. kötet: VI-X. könyv.) Fordította és magyarázta: Balogh József. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp.,1943, Parthenon, (Franklin-ny.), 1 t.+XLI+211+3 p; 350+2 p. Első kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (1150./1500) példány.