1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hertel, Johannes: Indische Märchen. Die Märchen der Weltliteratur. Jena, 1921, Eugen Diederichs. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.