Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 49

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. Tatár János és Medzibrodszky Ignácz gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.
17155.

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. 'Tatár János' és 'Medzibrodszky Ignácz' gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.

60 000 HUF
162,16
176,47
17156.

30 000 HUF
81,08
88,24
17157.

30 000 HUF
81,08
88,24
17158.

30 000 HUF
81,08
88,24
17159.

8 000 HUF
L. Ombrédanne.: Les hermaphrodites et la chirurgie. Paris 1939. MAsson et Cie. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel a gerincen. A hermafroditák orvosi kezeléséről szóló köny v sok ábrával, fényképpel.
17160.

5 000 HUF
A Természet Világa. I-IV. köt.: A csillagos ég; A légkör; A föld és a tenger; A Föld és az élet története. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel.
17161.

4 000 HUF
17162.

3 000 HUF
Dr. J. S. Wharton: A hipnotizmus tanfolyama. Rochester, 1910., New York State Publishing C., 16 p. Kiadói papírkötés.
17163.

3 800 HUF
10,27
11,18
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1929, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben apró sérüléssel
17164.

3 000 HUF
17165.

800 HUF
Statuten der Nobelstiftung und Sondersatzungen betreffend den Preis für Physiologie und Medizin. Stockholm, 1943, Karolinisches Medico-Chirurgisches Institut, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17166.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF