Books: Law

Number of items: 14

15639.

3 000 HUF
15640.

3 000 HUF
A Magyar Korona Országai részéről az 1867. évi XII t.-cz. értelmében a közösügyek tárgyalására kiküldött bizottság ügyrende. Bp., 1910., Pesti Könyvnyomda Rt., 3-56 p. Átkötött papírkötés, foltos.
15641.

1 600 HUF
A Szentpéteri-ügy. Kiadja a Jogtudományi Közlöny szerkesztősége. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 56 p. Hiányzó borítóval, nagyrészt szétvált fűzéssel, kijáró, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
15642.

1 800 HUF
[Kövy Sándor]: A magyar törvénynek rövid summája a gyermekek számára. Szerk., sajtó alá rendezte: Csorba Csaba. Bp.-Miskolc, 1989., Magyar Történelmi Társulat Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Csoportja-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15643.

1 200 HUF
15644.

4 600 HUF
12,43
13,53
Mádl Ferenc: A deliktuális felelősség a társadalom és a jog fejlődésének tükrében. Bp., 1964. Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben
15645.

1 000 HUF
15646.

1 200 HUF
15647.

1 200 HUF
A Magyar Király Igazságügyministerium rendeleteinek tára. 1870./1871./1872. évi folyam. Pest, 1873-1877., Ráth Mór, XIV+197;V+134;141+3 p. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos lapokkal.
15648.

1 000 HUF
Igazságügyi szervezet. Peren kívüli eljárások. Kisajátítási eljárás. - Örökösödési eljárás. - Telekkönyvi rendelet a betétszerkesztéssel. - Katonai házassági óvadék becslése. Összeáll. és a vonatkozó jogszabályokkal, joggyakorlattal és utalásokkal ellátta: Dr. Gaár Vilmos. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1901, Grill Károly, V+3+968 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen kis sérüléssel, szakadt szennylapokkal.
15649.

1 200 HUF
15650.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF