800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1973, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói sérült papÃr védÅ‘borÃtóban, volt könyvtári példány, hullámos lapélekkel.