16813. 409. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Gink Károly, Rubovszky Éva: A perzsa művészet évezredei. Bp., 1982, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor