12059.
409. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Segesdi György (1931- 2021): Proletár nő. Kézzel formázott agyag. Jelzett. Kopott. m: 44 cm