https://www.darabanth.com/en/online-auction/409/categories~Art-and-other-collectibles/Printed-Materials~2000003/cca-1853-Katzler-litografiaja-Ziegler-rajza-utan-Also-margojan-felirat-Elisabeth-Bajororsz~II2534346
2534346
14515
409
Printed Materials
Other collectibles
6 000 HUF
Description:
cca 1853 Katzler litográfiája Ziegler rajza után. Alsó margóján felirat: "Elisabeth, Bajorország hercegnője". (Bécs) Höfelich nyomdája (kiadói cím nélkül) évszám nélkül (valószínűleg 1853). 41x28,5cm, üvegezett sérült keretben.
Share:
Photo of the item taken by
: pelikán_kristóf
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m