Printed Materials

Number of items: 398

1857, 1860 Két halállal büntetett bűncselekmény hirdetménye, egyik körülvágott 26x36 cm
14522.

4 000 HUF
19
1863 Ifjuság Lapja I. évfolyam, 1-22. sz. Szerk.: Szabó Richárd. Pest, Emich Gusztáv, (8)+424 p. Számos fekete-fehér, fametszetű illusztrációval. Egybekötve, kopott, rossz állapotú félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel és hátsó kötéstáblával, egy lap hiányzik (327/328), a kiadvány a 166-167. oldalaknál szétvált, 4 helyen amatőr javításokkal (162/163, 234/235, 410/411, 421/422-423/424), 3 lap kijár és sérült (415/416,417/418,423/424), a lapok foltosak, 22x17 cm.
14523.

1 000 HUF
31
1865 Bolond Miksa élclap VI. évfolyam 52. szám, hátul Deák Ferenc karikatúrával
14524.

1 200 HUF
14525.

8 000 HUF
1867 A Pesti Napló 18. évfolyamának március 30-i száma, benne Deák Ferenc képviselőházi beszéde
14526.

6 000 HUF
1867 Szeged sz. kir. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek névsora hirdetmény 31x50 cm
14527.

4 000 HUF
1867 Névjegyzéke Kismatron szabad királyi. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek hirdetmény 38x50 cm
14528.

4 000 HUF
1867 Nemes Torda. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek névsora hirdetmény 20,5x32 cm
14529.

4 000 HUF
1872 3 db Győri nyomtatvány: Győr Szabad Királyi Város tisztikara, törvényhatósági bizottsága, tanácsa állandó árvaszéke, és szakválaszstmányai. 12p + Győr sz, kir. város törvényhatóságának szervezete, 17p + Szabad királyi Győrváros árvaszékének szervezete. 26p
14530.

5 000 HUF
1873 a Debreczeni Magy. Kir. Gazdasági Felsőbbb Tanintézet és az ehhez csatolt földműves iskola értesítvénye. 16p. Nagyon szép állapotban
14531.

3 000 HUF
1874 Pest Pilis Solt megye rendelete a halászati jog gyakorlásáról
14532.

3 000 HUF
22
cca 1880-1920 Album 120 db fotóval, fénnyomattal, képeslappal klf műalkotásokat ábrázoló képekkel. Régi, jó álllapotú egészvászon képeslapalbumban
14533.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF