Printed Materials Number of items: 398
2542005
14522
409
Printed Materials
Other collectibles
1857, 1860 Két halállal büntetett bűncselekmény hirdetménye, egyik körülvágott 26x36 cm
4 000 HUF
2542225
14523
409
Printed Materials
Other collectibles
1863 Ifjuság Lapja I. évfolyam, 1-22. sz. Szerk.: Szabó Richárd. Pest, Emich Gusztáv, (8)+424 p. Számos fekete-fehér, fametszetű illusztrációval. Egybekötve, kopott, rossz állapotú félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel és hátsó kötéstáblával, egy lap hiányzik (327/328), a kiadvány a 166-167. oldalaknál szétvált, 4 helyen amatőr javításokkal (162/163, 234/235, 410/411, 421/422-423/424), 3 lap kijár és sérült (415/416,417/418,423/424), a lapok foltosak, 22x17 cm.
1 000 HUF
2537485
14524
409
Printed Materials
Other collectibles
1865 Bolond Miksa élclap VI. évfolyam 52. szám, hátul Deák Ferenc karikatúrával
1 200 HUF
1525594
14525
409
Printed Materials
Other collectibles
8 000 HUF
2541500
14526
409
Printed Materials
Other collectibles
1867 A Pesti Napló 18. évfolyamának március 30-i száma, benne Deák Ferenc képviselőházi beszéde
6 000 HUF
2541683
14527
409
Printed Materials
Other collectibles
1867 Szeged sz. kir. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek névsora hirdetmény 31x50 cm
4 000 HUF
2541690
14528
409
Printed Materials
Other collectibles
1867 Névjegyzéke Kismatron szabad királyi. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek hirdetmény 38x50 cm
4 000 HUF
2541687
14529
409
Printed Materials
Other collectibles
1867 Nemes Torda. város megválasztott alkotmányos tisztviselőinek névsora hirdetmény 20,5x32 cm
4 000 HUF
2541614
14530
409
Printed Materials
Other collectibles
1872 3 db Győri nyomtatvány: Győr Szabad Királyi Város tisztikara, törvényhatósági bizottsága, tanácsa állandó árvaszéke, és szakválaszstmányai. 12p + Győr sz, kir. város törvényhatóságának szervezete, 17p + Szabad királyi Győrváros árvaszékének szervezete. 26p
5 000 HUF
2541618
14531
409
Printed Materials
Other collectibles
1873 a Debreczeni Magy. Kir. Gazdasági Felsőbbb Tanintézet és az ehhez csatolt földműves iskola értesítvénye. 16p. Nagyon szép állapotban
3 000 HUF
2542030
14532
409
Printed Materials
Other collectibles
1874 Pest Pilis Solt megye rendelete a halászati jog gyakorlásáról
3 000 HUF
2518768
14533
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880-1920 Album 120 db fotóval, fénnyomattal, képeslappal klf műalkotásokat ábrázoló képekkel. Régi, jó álllapotú egészvászon képeslapalbumban
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035