Printed Materials Number of items: 398
2447534
14643
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1940 Tanu és Magyarország folyóiratok kitöltetlen előfizetői, megrendelő szelvényei
1 000 HUF
2543486
14644
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1940 Fehér Optika látszer és Fényképészeti Cikkek Szaküzletének fotóárjegyzéke, 64 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötésben. + 1940/41 Chumra fotóárjegyzék. Bp., Chumra, 31+1 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2518610
14645
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Kaszap István tisztelőinek spirálfűzött minikönyv füzet + képeslap
1 200 HUF
2500765
14646
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Das Möbelwerk, Verlag Ernst Wasmuth A.G. Berlin / német bútorgyár képes reklámkiadványa, hajtva, sérült, ragasztott, 4 p.
2541646
14647
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Gyömrő .Teleki Tibor gróf választási szórólapja 17x30 cm
1 000 HUF
2534261
14648
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Az esztergomi "Fürdő Szálloda" és az Árpád-kert vendéglő szórólapja
1 400 HUF
2484010
14649
409
Printed Materials
Other collectibles
4 000 HUF
2537631
14650
409
5500
Printed Materials
Other collectibles
1931 Bp., Kerékpár és Motorsport, a legrégebbi magyar motorsportlap 17. évfolyam 21-22. szám, hajtott, szakadással, 12p
5 500 HUF
2530005
14651
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1932-43 2 db magyar divat magazin (Párisi DIvat, Tündérujjak), kissé sérült + 10 db Magyar Úriasszonyok Lapja színes kézimunkamelléklet
1 800 HUF
2542239
14652
409
Printed Materials
Other collectibles
1932 Nyíl. Szépirodalmi hetilap. 1932. május. 19. II. évf. 20. sz. 51. regény: Undi Imre: Vigyázat, kém! Bp., Révai-ny., a lapszéleken kis szakadásokkal. 20 p.
1 000 HUF
2441510
14653
409
4800
Printed Materials
Other collectibles
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
4 800 HUF
2538829
14654
409
Printed Materials
Other collectibles
cca 1932 'A Duce és a dolgozó új Itália', Balla Ignác: A Duce és a dolgozó új Itália c. művét, és így Mussolinit éltető, reklám nyomtatvány kartonra kasírozva, 18x20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035