1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Österr. Edelkeramik áttört, gyümölcsös kerámia tál, jelzett, kopással, kis lepattanásokkal, mázhibákkal, javításokkal. d: 26 cm, m: 10,5 cm