24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papÃr, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötÅ‘város Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)