10106. 408. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Feledy Gyula (1928-2010): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/25), kartonra kasírozva, lap széle foltos, 20×13,5 cm
Photo of the item taken by : ekb